Arvato Polska sp. z o.o.

Arvato Polska sp. z o.o. logistyka krajowa i międzynarodowa – Dostawca rozwiązań order-to-cash – Oferowane usługi: logistyka, magazynowanie, pakowanie produktów, zarządzanie transportem, obsługa złożonych łańcuchów dostaw globalnych platform e-commerce

Arvato Supply Chain Solutions jest wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań typu order-to-cash dla branż zorientowanych na klienta końcowego. Pracując w 96 lokalizacjach w 17 krajach, tworzymy innowacyjne, dopasowane rozwiązania dla naszych klientów. Wiele znanych i odnoszących sukcesy firm zależy od Arvato. 

Zobacz ofertę

Kategoria:
Udostępnij na:

Arvato jest międzynarodową firmą usługową i jednym z ośmiu oddziałów Bertelsmann SE & Co. KGaA. Oddział ten obejmuje następujące grupy rozwiązań: Arvato Financial Solutions, Arvato Supply Chain Solutions i Arvato Systems oraz grupę firm Majorel, w której Bertelsmann posiada 50 procent udziałów. 

W grupie Bertelsmann pracuje 165.000 pracowników w 50 krajach na całym świecie.  

Z portfolio rozwiązań Arvato korzystają znane na całym świecie firmy z różnych branż – od dostawców usług telekomunikacyjnych i energetycznych po banki i firmy ubezpieczeniowe, e-commerce, IT i dostawców Internetu.  

Jesteśmy znacznie więcej niż tradycyjnym dostawcą usług logistycznych. Koncentrujemy się na branżach zorientowanych na klienta końcowego, takich jak fashion, beauty czy branża hightech. Do naszych klientów podchodzimy kompleksowo: oprócz zwykłych usług logistycznych, takich jak magazynowanie, pakowanie produktów czy zarządzanie transportem, rozwijamy i obsługujemy złożone łańcuchy dostaw, globalne platformy e-commerce oraz rozwijamy omnichannel. Opieramy się na inteligentnych rozwiązaniach informatycznych i innowacyjnych technologiach. 

Nasze usługi mają budowę modułową. W zależności od wymagań klientów opracowujemy indywidualne rozwiązania”szyte na miarę”. 

Opinie

Na razie nie ma opinii o usłudze.

Napisz pierwszą opinię o „Arvato Polska sp. z o.o.”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry