D.M.T

Dzięki elastyczności, doskonałej znajomości branży i standaryzacji procesów jesteśmy partnerem, który wspiera Twój biznes wraz z jego rozwojem. Stały zespół, który lubi rozmawiać ze swoimi klientami i jest gotowy na wyzwania jakie przed nim stawiasz. 

Przez ponad 20 lat funkcjonowania na rynku usług logistycznych wiemy, które firmy kurierskie spełnią Twoje wymagania, możesz wybrać spośród aż 8 sprawdzonych, w których wynegocjowaliśmy specjalne ceny dla Ciebie. 

Zobacz ofertę

Kategoria:
Udostępnij na:

Oferujemy logistykę kontraktową, czyli usługę logistyczną obejmującą działania prowadzone na powierzchni magazynowej. Zorganizowaliśmy outsourcing usług logistycznych tak, by w Twojej codziennej pracy procesy logistyczne były wręcz niezauważalne. Dołączając do grona naszych klientów, przekonasz się o tym, że procesy działają w tle, a Ty i Twój zespół macie w końcu czas na zajęcie się głównymi obowiązkami i rozwój biznesu, za który odpowiadacie. Zapewniamy dużą powierzchnię magazynową, dzięki czemu świadczymy usługi logistyczne w Warszawie na najwyższym poziomie.

Jesteśmy w stanie przejąć część lub wszystkie procesy na towarze. Dzięki opcji podglądu on-line 24h/7dni w tygodniu możesz na bieżąco sprawdzać status swoich stanów magazynowych i przesyłek. Nasi operatorzy logistyczni są odpowiedzialni za obsługę łańcuchów dostaw, a także za wszelkie operacje dotyczące towarów. Oferujemy duży magazyn do wynajęcia.

Możesz zająć się główną działalnością firmy a nam zostaw odpowiedzialność za dostarczenie towaru w godzinach awizacji dostaw, spełnienie procedur wymaganych przez odbiorców i pomyślne przejście audytów.

Naszą misją jest dostarczenie firmom wysokiej jakości usług logistycznych
z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Możesz na nas liczyć, jeżeli Twoim celem jest wyprzedzenie konkurencji.

Wybierając logistykę kontraktową w D.M.T., na każdym etapie możesz liczyć na:

  • Profesjonalne doradztwo dotyczące optymalizacji łańcucha dostaw
  • Nowoczesne rozwiązania informatyczne., Zrozumiały i transparentny cennik
  • Zwiększenie efektywności w obszarze sprzedaży
  • Bezpieczeństwo podejmowanych decyzji

Opinie

Na razie nie ma opinii o usłudze.

Napisz pierwszą opinię o „D.M.T”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry