Flexible Logistics Services Sp. z o.o.

Flexible Logistics Services Sp. z o.o. – Logistyka sklepów internetowych i Fulfilment e-commerce – Magazynowanie towarów – Kontrola dostaw – Przyjmowanie dostaw towarów – Usługi pakowania zamówień internetowych – Obsługa logistyczna zwrotów i reklamacji e-commerce

Flexible Logistics Services to połączenie doświadczenia menadżerów, praktyków rynku, współpracujących z małymi firmami, a za razem największymi europejskimi korporacjami. Ponad 20-letnie doświadczenie w logistyce w jednej z największych polskich korporacji świadczącej usługi logistyki materiałów wsparcia sprzedaży. Świadczymy usługi fulfilment oraz dystrybucji e-commerce już od 2015 roku. Naszą spersonalizowaną ofertę kierujemy do dużych, średnich i małych firm.

Zobacz ofertę

Kategoria:
Udostępnij na:

W Flexible Logistics Services świadczymy usługi fulfilment oraz dystrybucji e-commerce już od 2015 roku. Naszą spersonalizowaną ofertę kierujemy do dużych, średnich i małych firm, które prowadzą działalność handlową związaną ze sprzedażą internetową. Z równie dużym zaangażowaniem współpracujemy z dużymi brandami, jak również pomagamy wejść na szczyt mniejszym przedsiębiorstwom. Klientami FLEX LS są m.in. właściciele sklepów internetowych na popularnych platformach e-handlu, takich jak Allegro. Dzięki wielowymiarowemu wsparciu, doświadczeniu i terminowości generujemy realne oszczędności w budżetach naszych Klientów.

Głównym obszarem naszej działalności jest kompleksowa obsługa logistyczna sklepów internetowych. Obejmuje ona przede wszystkim usługi pakowania i magazynowania produktów. Realizujemy również wiele innych działań, aby nasi Klienci znaleźli w naszej ofercie wszystko, czego potrzebują. W ramach usług e-commerce wykonujemy m.in. integracje z większością platform sklepów internetowych, marketplaces oraz firm kurierskich. Jakość i bezpieczeństwo naszych usług magazynowych docenił międzynarodowy dwutygodnik „Forbes”, przyznając nam miejsce w gronie 12 najlepszych operatorów logistycznych w Polsce w 2021 roku.

Zapewniamy:

  • sprawną i właściwą obsługę Twojego sklepu;
  • elastyczność — starannie dobieramy pakiet środków, dzięki którym Twoja działalność przyspieszy;
  • jakość — codziennie dokładamy starań, aby wszystkie elementy procesu obsługi sklepów przebiegały, jak należy;
  • terminowość — wskaźniki terminowej realizacji zamówień utrzymujemy na poziomie 99,98%;
  • centrum dystrybucji klasy A+ w Błoniu koło Warszawy o powierzchni magazynowej ponad 10 000 m2 oraz magazynowanie w chłodni (Fresh Food Fulfilment) w temperaturze od +2 do +8°C.

Celem nadrzędnym działalności firmy, jest spełnianie oczekiwań oraz wymagań obecnych jak również przyszłych klientów. Dbając o najwyższy standard świadczonych usług już w 2015 roku zdecydowaliśmy się na wdrożenie i uzyskanie certyfikatu jakości Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. Każdy etap świadczonych usług dla naszych klientów wykonywany jest zgodnie z normami Systemu Zarzadzania Jakością ISO 9001:2015.

Opinie

Na razie nie ma opinii o usłudze.

Napisz pierwszą opinię o „Flexible Logistics Services Sp. z o.o.”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry