Follow Legal

Follow Legal czyli zespół nowoczesnych prawników z Wrocławia, którzy na co dzień świadczą usługi doradztwa prawnego i biznesowego dla przedsiębiorców. W naszej działalności odchodzimy od wizerunku tradycyjnej kancelarii prawnej, która nie zawsze jest w stanie sprostać potrzebom nowoczesnych przedsiębiorców. Od kilku lat wspieramy kreatywnych przedsiębiorców i jako aktywny partner biznesu pomagamy tworzyć elastyczne rozwiązania prawne i biznesowe. 

Zobacz ofertę

Kategoria:
Udostępnij na:

Doradztwo prawne i biznesowe to nasza specjalność – zespół nowoczesnych prawników z Follow Legal szuka i kreuje razem z przedsiębiorcami najlepsze rozwiązania biznesowe. W dobie dynamicznego rozwoju technologicznego zabezpieczamy naszym doświadczeniem ryzyka prawne przedsiębiorców i współtworzymy najbardziej optymalne modele, które pozwalają rozwijać wizję biznesu. 

Naszym doradztwem prawnym i biznesowym wsparliśmy do tej pory kilkudziesięciu przedsiębiorców m.in. call center, firm IT, przedsiębiorców e-commerce, agencji marketingowych, firm zajmujących się rozwiązaniami chmurowymi czy agencji pracy tymczasowej. Posiadamy unikalne biznesowe know-how, które pozwala nam zrozumieć potrzeby przedsiębiorców oraz ułatwia komunikację z przedstawicielami biznesu. 

W codziennej działalności specjalizujemy się w doradztwie z zakresu e-commerce, danych osobowych (RODO), compliance, obsługi startupów, bieżącej obsługi prawnej (day-to-day), zamówień publicznych. 

Opinie

Na razie nie ma opinii o usłudze.

Napisz pierwszą opinię o „Follow Legal”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry