Fulfillment by FHB Group

Fulfillment by FHB Group Outsourcing logistyki e-commerce – Magazynowanie – Pick&Pack – Transport i zarządzanie zamówieniami – Cross-docking – Obsługa zwrotów – Sortowanie i pakowanie przesyłek

Kod rabatowy dla klientów Smartbuyers – na hasło „SMARTBUYERS5” otrzymasz u nas 5% zniżki na nasze usługi!

Fulfillment (order fulfillment/fulfilment/realizacja zamówienia) generalnie oznacza kompletny proces logistyczny od momentu sprzedaży do chwili dostarczenia produktu do ostatecznego nabywcy zrealizowany przez wyspecjalizowaną firmę logistyczną. Powszechnie jest to rozumiane jako dystrybucja towarów (w postaci paczek, kopert i palet) do klienta przez trzecią stronę transakcji- firmę zapewniającą owe usługi. Najprościej mówiąc jest to wszystko co musi zrobić dostawca od przyjęcia zamówienia do momentu dostarczenia go klientowi.

Zobacz ofertę

Kategoria:
Udostępnij na:

Proces realizacji zamówienia obejmuje działania takie jak magazynowanie, odbieranie, pakowanie i dostarczanie towarów. Wszystko to jest możliwe dzięki użyciu systemów informacyjnych oraz nowoczesnych technologii.
Zapewniamy usługi dla wszystkich firm zajmujących się dobrami fizycznymi – przede wszystkim sklepów internetowych, eksporterów, importerów, producentów oraz dla tych przedsiębiorstw, które zajmują się zamówieniami pocztowymi, materiałami promocyjnymi, częściami zamiennymi, dobrami konsumpcyjnymi itd.
Przechowywanie i pakowanie towarów odbywa się w naszych magazynach. Dostarczamy paczki do dowolnego miejsca w Polsce, na Słowacji, w Europie a także na całym świecie i to za korzystną cenę.

Opinie

Na razie nie ma opinii o usłudze.

Napisz pierwszą opinię o „Fulfillment by FHB Group”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry