Biuro rachunkowe Furmanek

Biuro rachunkowe Furmanek – Wsparcie w zakresie usług rachunkowo-księgowych, rozliczenia w e-commerce, PIT, dotacje unijne, zwroty podatków, prowadzenie ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów

Biuro rachunkowe Furmanek założyliśmy po to, by wspierać każdego, kto potrzebuje wsparcia w zakresie usług rachunkowo-księgowych. Zależy nam na tym, by każdy z naszych klientów mógł skupić się na rozwijaniu swojego biznesu i osiągnięciu rozwoju gospodarczego. My zajmiemy się resztą – prowadzeniem ksiąg rachunkowych, księgowością, rozliczeniami PIT i dotacji unijnych czy zwrotami podatków. To jednak nie wszystko – oferta biura rachunkowego Furmanek jest znacznie szersza.

Zobacz ofertę

Kategoria:
Udostępnij na:

Biuro rachunkowe Furmanek założyliśmy po to, by wspierać każdego, kto potrzebuje wsparcia w zakresie usług rachunkowo-księgowych. Zależy nam na tym, by każdy z naszych klientów mógł skupić się na rozwijaniu swojego biznesu i osiągnięciu rozwoju gospodarczego. My zajmiemy się resztą – prowadzeniem ksiąg rachunkowych, księgowością, rozliczaniem działalności e-commerce, rozliczeniami PIT i dotacji unijnych czy zwrotami podatków. To jednak nie wszystko – oferta biura rachunkowego Furmanek jest znacznie szersza. Wspieramy zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i duże firmy handlowe. Zapewniamy kompleksową obsługę rachunkową firm z Warszawy, a także całej Polski. Zapraszamy do naszego biura rachunkowego w Warszawie, dzielnica Targówek, Bródno.

Naszym celem jest pomoc w zakresie usług księgowych i stworzenie takiej oferty, która zadowala naszego klienta i jest przez niego pożądana. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mniejszych i większych firm oferujemy szereg usług księgowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Świadczymy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczenia ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, rozliczeń z Urzędem Skarbowym oraz ZUS i obsługi kadrowo-płacowej oraz usługi vat compliance.

Doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy przez lata działalności, budując jednocześnie zaufanie naszych klientów. Współpracujemy z małymi i dużymi firmami, a klienci powierzają nam zarówno swoje finanse, jak i firmowe tajemnice – wiedzą, że mogą nam zaufać.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o usłudze.

Napisz pierwszą opinię o „Biuro rachunkowe Furmanek”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry