Handlosfera.pl sp. z o.o.

Handlosfera.pl sp. z o.o.  to hurtownia dropshippingowa z gadżetami, produkująca samodzielnie gadżety. Posiadamy własne marki takie jak Forest, Divnto i Baby Gadgets.

Zobacz ofertę

Handlosfera.pl sp. z o.o. producent i dystrybucja gadżetów.
Nasze marki: 

  • Florest – Marka unikalnych gadżetów, które samodzielnie projektujemy i wprowadzamy do sprzedaży. Wśród nich znajdują się pomysłowe prezenty dla ludzi z dystansem do świata oraz ceniących niebanalne rozwiązania i wygląd. Produkty Froster można znaleźć w większości polskich sklepów internetowych z gadżetami. 
  • Divnto – Niekonwencjonalne akcesoria do wina, będące ciekawym pomysłem na prezent. Wśród nich znajdziesz m.in. oryginalne kieliszki, elektroniczne korkociągi czy zestawy do wina. Wizytówką marki są eleganckie, solidne etui i opakowania, które robią dobre wrażenie na obdarowanych osobach. 
  • Baby Gadgets – Oryginalne gadżety i prezenty dla dzieci i młodych rodziców. Baby Gadgets są w większości wyprodukowane w Polsce i stanowią niezawodny prezent na małe oraz duże dziecięce okazje. Dają radość, ułatwiają życie młodym rodzicom, a także pozwalają im z uśmiechem spojrzeć na świat z innej perspektywy.  

Współpracujemy z firmami i działalnościami nierejestrowanymi. Do każdego produktu udostępniamy komplet materiałów (zdjęcia, opisy, filmy, animacje), który możesz wykorzystać przy tworzeniu oferty. Stany magazynowe widoczne na stronie i w XML odzwierciedlają rzeczywistą dostępność towaru (plik XML aktualizujemy co 2 godz.). 

Obsługujemy zamówienia z Allegro.cz, Allegro.pl w tym Allegro SMART! Regularnie dostosowujemy metody wysyłek do wymagań Allegro SMART! Udostępniamy możliwość nadawania przesyłek pobraniowych. Wysyłamy tylko na naszych listach przewozowych. Zamówienia z reguły wysyłamy w dniu ich złożenia. Realizujemy również wysyłkę za granicę. 

Przyjmujemy zwroty wysłane bezpośrednio przez Twoich klientów. Nie pobieramy dodatkowych opłat za wyjątkiem kosztów nieodebranych przesyłek. 

Współpracując z nami: 

  • Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą o rynku i pomożemy Ci wybrać właściwy asortyment. Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci, co warto wziąć na początek. 
  • Wprowadzając nowy produkt do oferty, staramy się zapewnić mu ciągłość produkcji oraz odpowiednio wysokie stany magazynowe. Szanujemy Twój czas potrzebny na wystartowanie ze sprzedażą nowego asortymentu, dlatego nie pozwalamy sobie na tzw. „krótkie strzały”. Niektóre z naszych produktów mamy w ofercie od początku istnienia firmy! 
  • Cały towar dostępny w naszej ofercie trzymamy we własnym magazynie. Dzięki temu zamówione przez Ciebie produkty zwykle wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. 
  • Nasz system pozwala na składanie rezerwacji, które blokują dla Ciebie stany magazynowe. Dzięki temu masz niemal pewność, że kupisz go w takiej ilości, jakiej potrzebujesz. 

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o usłudze.

Napisz pierwszą opinię o „Handlosfera.pl sp. z o.o.”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry