Ifirma

Właścicielem serwisu ifirma.pl jest spółka IFIRMA SA/ Power Media, która została założona w 1997 roku. Wtedy, u progu nowego millenium, zajmowaliśmy się głównie rekrutacją i outsourcingiem kadr IT oraz tworzyliśmy oprogramowanie na zamówienie. Jednym z naszych projektów było stworzenie programu do księgowości do wykorzystania wewnątrz firmy. 

Zobacz ofertę

Kategoria:
Udostępnij na:

Dziś mamy ponad 1 mln użytkowników, 360 tys. zarejestrowanych firm oraz 20 lat doświadczenia. Dzięki współpracy programistów, testerów i naszych księgowych powstał program na tyle dobry, że postanowiliśmy podzielić się nim ze światem. Wierzyliśmy, że może odmienić codzienną pracę polskich przedsiębiorców. Nazwaliśmy go po prostu ifirma – od ‘internetowej firmy’.

Księgowość online okazała się strzałem w dziesiątkę. Z roku na rok rosła liczba zainteresowanych, w 2008 roku dołączyliśmy do spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W 2017 roku staliśmy się pierwszą na polskiej giełdzie spółką, która wypłaca dywidendę kwartalnie.

Obecnie ifirma.pl to największy system księgowości internetowej w Polsce. Równolegle z programem do księgowości i programem do faktur działa biuro rachunkowe, które wspiera swoją pracą grono doświadczonych księgowych i konsultantów Biura Obsługi Klienta. Na sukces ifirma.pl pracuje również kilkadziesiąt osób odpowiedzialnych za stronę techniczną, bezpieczeństwo i stabilność systemu.

Ifirma.pl nie jest zamkniętym projektem – dostosowujemy do zmian przepisów, reagujemy na potrzeby i sugestie użytkowników, zmieniamy się tak, jak zmienia się rzeczywistość wokół nas.

Opinie

Na razie nie ma opinii o usłudze.

Napisz pierwszą opinię o „Ifirma”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry