Kancelaria Podatkowa Andrzej Nowak Sp. Z o.o.

Obecnie obsługujemy kilkaset podmiotów gospodarczych o zróżnicowanym profilu działalności. Są to zarówno małe jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i duże firmy zatrudniające wielu pracowników. Jednakże, niezależnie od wielkości firmy, zawsze dokładamy starań nie tylko aby prawidłowo i terminowo rozliczyć podatki, ale również aby doradzić i zaproponować korzystne dla klienta rozwiązania.

Zobacz ofertę

Kategoria:
Udostępnij na:

Kancelaria Podatkowa Andrzej Nowak Sp. z o.o. (wcześniej jako działalność indywidualna) od 2002 roku dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu 100% zadowolenia z wyboru naszego biura rachunkowego.

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc wiele razy w ciągu roku w różnych kursach i szkoleniach oraz mając dostęp do fachowych wydawnictw, przez co mamy możliwość przekazania swoim klientom najnowszych wiadomości z dziedziny podatków, rachunkowości i ubezpieczeń społecznych.

Nasi klienci regularnie otrzymują od nas powiadomienia o zmieniających się przepisach prawa, które mają wpływ na funkcjonowanie ich przedsiębiorstwa, a także o możliwościach uzyskania dotacji lub innych form pomocy publicznej.

Najlepszym potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług jest fakt, iż zdecydowana większość naszych klientów trafiła do nas z polecenia.

Opinie

Na razie nie ma opinii o usłudze.

Napisz pierwszą opinię o „Kancelaria Podatkowa Andrzej Nowak Sp. Z o.o.”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry