Procan Logistyka+

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem, która od ponad 20 lat z powodzeniem współpracuje zarówno z międzynarodowymi korporacjami jak i właścicielami prywatnych firm w obszarze logistyki sektorów B2B oraz e-commerce. Specjalizujemy się w logistyce towarów o podwyższonej wartości, czyli tych wymagających – ze względu na wartość lub trwałość – większej uwagi, niestandardowych procesów lub wykonywania czynności dodatkowych. 

Zobacz ofertę

Kategoria:
Udostępnij na:

Jesteśmy firmą stworzona przez ludzi dla ludzi – bez rozbudowanych struktur, bez długiego łańcucha osób podejmujących decyzje.  

Dzięki płaskiej strukturze zarządzania i zaangażowaniu właścicieli możemy zaproponować rozwiązania najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom. Szczególnie skutecznie wdrażamy każde niestandardowe projekty działając szybko i efektywnie. Dodatkowo, każdemu klientowi przydzielamy dedykowanego opiekuna, który gwarantuje skuteczną obsługę i pomoc.  

Dysponujemy systemem kamer na zewnątrz i wewnątrz budynku, które kontrolują doki załadunkowe i monitorują wnętrze magazynów zwiększając bezpieczeństwo operacji. Pakownanie przesyłek i zwroty odbywają się pod okiem kamery, dzięki czemu zapewniamy pełną kontrolę i możliwość weryfikacji poprawności kompletacji 

Nasz nowoczesny system magazynowy WMS firmy Blue Yonder umożliwia sprawną integrację z Państwa systemem, dzięki pakietom wtyczek. Standardowo udostępniamy także intuicyjny panel klienta, który pozwala na bieżąco zarządzać zamówieniami oraz kontrolować ich statusy. 

Opinie

Na razie nie ma opinii o usłudze.

Napisz pierwszą opinię o „Procan Logistyka+”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry