PS Consulting sp. z o.o.

Kancelaria Finansowo-Księgowa PS Consulting sp. z o.o. jest połączeniem nowoczesnego biura rachunkowego z kompleksowym doradztwem w obszarze księgowości i prawa podatkowego. 

Zobacz ofertę

Kategoria:
Udostępnij na:

Jako zespół doskonale rozumiemy współczesne realia gospodarcze i mamy świadomość jak ważne dla dobrze prosperującego biznesu jest dostarczanie sprawdzonych informacji na potrzeby zarządzania, a także prowadzenie ksiąg rachunkowych w sposób zgodny z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa i bezpieczny z punktu widzenia stosowanych narzędzi optymalizacyjnych.

Oferowane przez nas usługi:

  • Księgowość dla spółek z o.o.
  • Księgowość dla e-commerce
  • Księgowość Amazon
  • Księgowość dla JDG (dz.gosp.)
  • Założenie firmy (JDG, spółka z o.o.)
  • Nadzór księgowy i pomoc w księgowaniu

Zapewniamy obsługę w językach polskim i angielskim, wysoko cenimy profesjonalizm świadczonych przez nas usług i jesteśmy otwarci na współpracę z każdą firmą, dla której liczy się bezpieczny rozwój, jakość i partnerskie relacje biznesowe. Z nami odnajdziesz drogę w labiryncie liczb!

Naszą misją jest zapewnienie małym i średnim przedsiębiorstwom bezpieczeństwa w obszarze księgowości i prawa podatkowego. Na bieżąco monitorujemy przepisy prawa i przygotowujemy Klientów na zbliżające się zmiany w przestrzeni gospodarczej.

Nasze wartości:

Naszym celem jest nieustanny rozwój zawodowy, który pozwala nam świadczyć usługi wysokiej jakości i dostarczać sprawdzonych informacji zarządczych.

Zapewniamy klientom bezpieczeństwo w obszarze księgowości i prawa podatkowego. Oferujemy najwyższą wartość w biznesie, czyli spokojny sen.

W każdym działaniu dostarczamy oczekiwaną przez klienta jakość i dbałość o jego interesy, będące fundamentem nawiązywanych przez nas trwałych relacji biznesowych.

Szanujemy ludzi, z którymi współpracujemy, i ufamy tym, którzy swoją otwartością i autentycznością zachęcają do obdarzenia ich zaufaniem.

Pomagamy istniejących firmom i tym, które dopiero startują odnaleźć się w labiryncie liczb oraz absolwentom na rynku pracy w nabywaniu rzetelnej wiedzy z zakresu rachunkowości.

Opinie

Na razie nie ma opinii o usłudze.

Napisz pierwszą opinię o „PS Consulting sp. z o.o.”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry