Bętkowska Rajczyk Adwokaci i Radcowie Prawni sp. j.

Kancelaria  świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Celem Kancelarii jest zapewnienie usług prawnych na najwyższym poziomie. Kancelaria Bętkowska Rajczyk współpracuje z adwokatami, radcami prawnymi, notariuszami oraz specjalistami z innych dziedzin. Nasz zespół posiada wiedzę i doświadczenie w świadczeniu usług prawnych dla przedsiębiorstw będących liderami w swoich branżach, jak również dla mniejszych firm rozwijających swoją działalność. 

Zobacz ofertę

Kategoria:
Udostępnij na:

Nasz zespół składa się z młodych i dynamicznie rozwijających się prawników, działających pod nadzorem adwokata Małgorzaty Bętkowskiej i radcy prawnego Izabeli Rajczyk. Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz przedsiębiorców działających indywidualnie lub w ramach spółek prawa handlowego jak również na rzecz osób fizycznych. Naszym celem jest wskazywanie rozwiązań prawnych i podatkowych uwzględniających specyfikę działalności Klienta oraz sens gospodarczy planowanych operacji. Dlatego też zlecone zadania realizujemy w ścisłej współpracy z Klientem, mając na uwadze bezpieczeństwo prawne, skuteczność a także innowacyjność proponowanych rozwiązań. Współpraca z adwokatem i radcą prawnym to gwarancja znalezienia rozwiązania dla każdej, nawet pozornie najbardziej patowej sytuacji. 

Szczególną uwagę zwracamy na komunikację z klientem, informując na bieżąco o stanie powierzonych nam spraw i ściśle współpracując w celu wspólnego wypracowania optymalnych rozwiązań prawnych. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie, analizując ją pod kątem orzecznictwa i poglądów doktryny. 

Opinie

Na razie nie ma opinii o usłudze.

Napisz pierwszą opinię o „Bętkowska Rajczyk Adwokaci i Radcowie Prawni sp. j.”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry