Reslogistic Sp. z o.o.

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem, które swoją silną pozycję na rynku buduje od ponad 25 lat. Z sukcesem łączymy doświadczenie ze strategią nieustannego rozwoju. Dzięki temu pozostajemy nowoczesną firmą, oferującą usługi dopasowane do rosnących wymagań naszych Klientów. 

Zobacz ofertę

Kategoria:
Udostępnij na:

Najpierw działalność deweloperska i wynajem powierzchni. Z biegiem lat, dzięki zebranemu doświadczeniu oraz regularnej i sukcesywnej obserwacji rynku postanowiliśmy stworzyć usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb dla producentów, dystrybutorów czy wreszcie- sklepów internetowych. 

Operator logistyczny z ponad 25-letnim doświadczeniem. 

Inwestujemy we własne parki i stale się rozwijamy. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, bezpieczeństwo oraz technologie, dzięki którym możemy współpracować z wieloma branżami i najbardziej wymagającymi klientami. 

Bardzo ważne znaczenie ma dla nas również ekologia – inwestujemy w panele fotowoltaiczne na dachach naszych magazynów które poza dbałością o środowisko naturalne pozwalają również zoptymalizować koszty zarówno dla nas, jak i naszych klientów. 

W naszych magazynach jest ponad 50 000 miejsc paletowych oraz 15 000 miejsc półkowych. 

Opinie

Na razie nie ma opinii o usłudze.

Napisz pierwszą opinię o „Reslogistic Sp. z o.o.”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry