Space Logistics Sp. z.o.o.

Nasza firma świadczy usługi fulfillment dla e-commerce. Jest to przechowywanie i dostawa towarów klientom. Po naszej stronie są wszystkie związane z tym procesy – od otrzymania zgłoszenia na magazynie do otrzymania zamówienia przez klienta. 

  • Przyjęcie i magazynowanie produktów 
  •  Kompletacja zamówień 
  •  Dostawa 

Zobacz ofertę

Kategoria:
Udostępnij na:

Z naszą pomocą Twoi klienci szybko otrzymają swoje zamówienie!

Czym są usługi fulfillment?

Fulfillment to proces dostarczania towarów od sprzedawcy do kupującego, który pozwala firmie zoptymalizować wewnętrzne koszty. Realizacja usługi zaczyna się od momentu złożenia zamówienia i trwa do momentu dostarczenia go do klienta.

DLACZEGO TO SIĘ OPŁACA?

1. Zmniejszenie kosztów opłat za przechowywanie. Opłata tylko za wynajem zajmowanej przez towar powierzchni w naszym magazynie, bierzemy pod uwagę również czas przechowywania. Nie trzeba kupować całego magazynu lub wynajmować go, płacić za jego utrzymanie (opłaty komunalne, remont) i kupować wyposażenia. W naszych magazynach jest wszystko, czego potrzebujesz:

  • wyposażenie do przyjmowania, rozmieszczenia oraz rozładunku towarów
  • materiały opakowaniowe
  • wyposażenie do oznakowania
  • zautomatyzowane systemy ewidencji

2. Zmniejszenie wydatków na pracowników Nie istnieje potrzeba poszukiwań pracowników do pracy na magazynie. Oszczędzamy, ponieważ nie szukamy ludzi, nie szkolimy ich oraz nie płacimy wynagrodzenia. Zatrudniamy wykwalifikowany personel: magazynierów oraz pracowników do pakowania paczek. Przygotowują zamówienie zgodnie z listą, sprawdzają jednolitość, pakują i wprowadzają odpowiednie oznakowanie. Zamówienie zostanie wysłane tego samego dnia.

3. Zmniejszenie wydatków na dostawę Wszystkie procesy logistyczne odbywają się bez Twojego udziału. Dostarczymy towar wprost do klienta lub do magazynu marketplace.

Opinie

Na razie nie ma opinii o usłudze.

Napisz pierwszą opinię o „Space Logistics Sp. z.o.o.”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry